“Другаци” у градској народној библиотеци

Ученици сва три одељења другог разреда са својим учитељицама посетили су 25.11.2022. Градску народну библиотеку ,,Жарко Зрењанин“ у Зрењанину. Циљ ове посете је био да се ученици упознају са постојањем ове институције, као и свим могућностима које она пружа. Ученици су се приликом посете, упознали са правилима понашања у библиотеци, као и са правилима по којима могу да позајме књиге, како да их чувају и колико дуго да их задрже. Са библиотекарком су прочитали интересантну књигу под називом ,,Не отварај ову књигу“ коју је написао Енди Ли.

За сваког  ученика Градска народна библиотека обезбедила је бесплатну чланарину на период од годину дана, па су након поделе чланских картица ученици имали прилику да из библиотеке позајме своје прве књиге.

Фотографије из посете библиотеци можете погледати ОВДЕ.