Свети Сава школска слава

У суботу, 27. јануара, прославили смо школску славу Светог Саву. По традицији кумови славе били су ученици наше школе са својим одељењским старешином. Ове године слави су кумовали одељење 7/2  са својим одељењским старешином Јованом Радичев, а киумство су за следећу годину предали одељењу 6/2.

Као и претходне године свечано уз хор наше школе и светосавску химну отпочео је програм у ком су поред хора виших разреда учествовали ученици првог и петог разреда. Вероучитељ, Бранислав Петровић, је са кумовима преломио славски колач и као и сваке године поучним говором поздравио све присутне ђаке, наставнике и родитеље и свима пожелео пуно здравља и успеха, а ученицима поготово да крену путевима Светог Саве у стицању знања и да управо то буде пут којим ће радо ићи.

Присутним ученицима, колегама и родитељима обратила се и директорка школе.

Више фотографија можете погледати у ГАЛЕРИЈИ.

Пригодном композицијом хор је завршио свечаност, а тај део њиховог наступа можете видети ОВДЕ.