Свети Сава – школска слава 2022. године

27.јануара 2022. године у нашој школи прослављена је школска слава Свети Сава. Ове године, школска слава обележена је уз мањи број ученика због тренутне епидемиолошке ситуације. Из сваког одељења делегирано је по два представника који су уз присутне чланове колектива увеличали прославу.

Кумови славе ове године било је одељење 8/2 са својим одељењским старешином Браниславом Краљ. За генерације које долазе и квалитетнију реализацију наставе у једном кабинету, школи су поклонили телевизор.

Славски колач испред одељења 8/2 пресекао је Василије Петровић са нашим вероучитељем Браниславом Петровићем.

Део колача и кумство за следећу годину Василије је предао Балши Арамбашићу, представнику одељења 7/1.

ГАЛЕРИЈА ФОТОГРАФИЈА

Кратким рециталом ученика првог разреда и ученика седмог разредаа и интонирањем Химне Светом Сави у извођењу нашег школског хора, уз осмехе на лицу кумова славе, уприличена је ове године наша школска слава.