Dobro nam došli đaci u novu školsku 2022/23. godinu

Školska godina 2022/23. počinje u četvrtak 1.septembra 2022.godine.

U novoj školskoj godini …

Naše nove đake prvake očekujemo sa svojim roditeljima/starateljima 1. septembra u 9 časova.

*Za učenike od 1. do 4. razreda nastava će biti realizovana u prvoj smeni sa početkom u 8 časova.

*Za učenike od 5. do 8. razreda nastava će biti realizovana u drugoj smeni sa početkom u 13 časova.

U skladu sa dopisom iz Ministarstva prosvete i Instituta za javno zdravlje Srbije “Dr Milan Jovanović Batut” koji je pripremio preporučene mere prevencije COVID-19 u školama i ustanovama učeničkog i studentskog standarda, u školi će se poštovati sve mere u želji i cilju da ova školska godina ponovo bude godina u kojoj su učionice pune đaka koji vođeni svojim nastavnicima hrle ka uspehu i postignućima u svoju budućnost.

Sa detaljima pomenutih dopisa, odeljenjske starešine upoznaće učenike na prvom ČOSu, a roditelje na prvom roditeljskom sastanku koji se ralizuje u prve dve sedmice nove školske godine.

Učenicima, nastavnicima i svim drugim članovima kolektiva želimo uspešan početak nove školske godine!