NASTAVA NA DALJINU – LINK za pristup rasporedu i predavanjima

Poštovani roditelji/staratelji,

u skladu sa donetim merama nastava će se i nadalje realizovati na daljinu, te će jedan vid biti i praćenje edukativnih sadržaja preko Radio televizije Srbije. U drugoj nedelji koja je pred nama ima izmena u emitovanju časova u terminu, ali i kanalu.

Na kanalu RTS2 biće emitovani časovi za učenike od 1. do 4. razreda

Na kanalu RTS3 biće emitovani časovi za učenike od 5. do 8. razreda

Snimljeni časovi će biti emitovani po utvrđenoj satnici koja je dostupna na linku ispod, kao i na slikama u prilogu. Na osnovu toga, nastavnici će im zadavati dodatne zadatke kao i prethodne nedelje. Da dani pred nama za naše đake prođu zanimljivije, sadržajnije i brže podržite nas u nastavi na daljinu, neka deca svakodnevno imaju obaveze, neka istražuju, saznaju, utvrđuju…biće ispunjeniji i veseliji.

U prilogu je i dopis za roditelje staratelje učenika.

Obavestenje za roditelje_nastava na daljinu

Link za utvrđivanje rasporeda predavanja i za pristup predavanjima za realizaiju nastave                     LINK

Kako je će škola biti zaključana od ponedeljka 23.3.2020. sve dodatne informacije možete dobiti od odeljenjskih starešina ili predmetnih nastavnika, sa kojima su učenici u kontaktu, ili preko imejla škole koji je dostupan u kontaktu na početnoj strani sajta.