Podrška školama u opremi i dezinfekcionim sredstvima

Ispred kompanije Draxlmaier dana 30. novembra 2020. godine Branimir Joksimović, menadžer operativnih procesa (tehnički direktor) i Jasmina Krecul Reljin zadužena za korporativne komunikacije donirali su školama na teritoriji Grada Zrenjanina 100 računara i 650 l dezinfekcionog sredstva.

Na osnovu opremljenosti škola, broja učenika i površina samih škola u samoj kompaniji napravili su listu donacija.

Našoj školi donirano je 5 računara i 27 litara dezinfekcionog sredstva. U trenutku izmenjenog režima rada i prelaska na on-line nastavu, a po povratku učenika u punom broju u učionice računari će svakako doprineti povećanju mogućnosti i kvalitetu rada učenika i nastavnika, kako u istraživanju i prezentovanju sadržaja, tako i u vođenju dokumentacije. Sa ovom donacijom ostvarili smo želju i viziju da svaka učionica ima kvalitetan bar jedan računar.