Vraćamo se u školske klupe

Odlukom Pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine-nacionalne zajednice, a na osnovu procene aktuelne epidemiološke situacije nadležnih organa na teritoriji AP Vojvodina broj obolelih od virusa gripa i stanja sličnih gripu je u opadanju te će se nastava redovno odvijati u školama od pondeljka

24. februara 2020. godine.

Za učnike viših razrda nastava s realizuje u prvoj smeni, a za učnike nižih razra u rugoj smeni.

Na osnovu plana na nivou Opštine Zrenjanin, nadoknada propuštenih časova počinje od utorka 25. februara produžetkom svakodnevne nastave od 15 minuta.

U prvoj nedelji nadoknađuje se prvi čas. Učenici dolaze 15 minuta ranije nego inače, te će prvi čas biti realizovan kao dva časa po 30 min.

Svake naredne nedelje, nadoknađuju se časovi naredni časovi po redu.

Detaljan plan nadoknade biće istaknut na sajtu škole u ponedeljak 24. februara.